فیلتر
حسابداری دقیق

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

حسابداری دقیق

نرم افزار حسابداری دقیق توسط شرکت ایده سازان عصر اطلاعات که با شعار ایده های جدید در این عصر اطلاعات در سال 1387 تاسیس شده است با مطالعه کردن و بررسی دقیق نرم افزار های دیگر و درس گرفتن از نقاط ضعف آنها و قوی تر کردن نقاط قوت آنها به ساخت نرم افزار های حسابداری پرداخته است

نرم افزار حسابداری دقیق

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بزرگ شدن شرکت ها استفاده از روش های سنتی جهت انجام فرایند حسابداری، کاری زمان بر و دشوار است. از این رو کمک گرفتن از کامپیوتر جهت سهولت در امور حسابداری و یکپارچه سازی آن امری غیرقابل اجتناب می باشد. نرم افزار های حسابداری برای انجام فعالیت های حسابداری ، انبارداری و یکپارچه سازی سیستم حسابداری در تمامی مشاغل و سطوح کسب و کار می توانند کمک کننده باشند.

اگر اسناد حسابداری به صورت سنتی و دستی انجام گردد در زمان محاسبه سود و زیان ها علاوه بر چک کردن حساب های و اسناد بایگانی شده که پروسه ای زمان بر است سبب بروز خطا در محاسبات حسابداری می شود. به همین دلیل گروه ها و شرکت های مختلفی در صدد برآمدند که این مشکل را به بهترین و مناسب ترین قیمت برای صاحبان کسب و کارهای مختلف برطرف کنند. استفاده از نرم افزارهای حسابداری باعث افزایش سرعت محاسبات مالی، اطمینان از نتیجه حاصل از محاسبات، کاربری آسان در هنگام وارد کردن اعداد و ارقام، محاسبه دقیق موجودی کالا و موجود نقدی، ارزیابی و تخمین شاخص های مالی و … می باشد.