فیلتر
تجهیزات اعلام سرقت

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
بلندگو دزدگیر
بلندگو دزدگیر
5
ناموجود

تجهیزات اعلام سرقت

سیستم اعلام سرقت یک بخش مهم از سیستم امنیت ساختمان را تشکیل می دهد. امنیت و آرامش در دنیای مدرن امروز رویدادی اجتناب ناپذیر است. تنوع در انواع سیستم های اعلام‌سرقت و قفل های برقی و درب های ضدسرقت خود گویای این موضوع است. یکی از محورهای اصلی در طراحی خانه هوشمند همواره اهمیت به حفاظت از ساکنین و جلوگیری از ورود سارقین به منزل است. به عبارت دیگر، خانه هوشمند با بهره گیری از مدار منطقی به محافظت از خود می پردازد. اعلام سرقت که با نام دیگر دزدگیر نیز شناخته می شود، پیش از ورود شئی و یا شخصی به محل مورد نظر، با صدای آژیر و یا با برقراری تماس تلفنی، حضور افراد غیر مجاز را اعلام می‌کند. به نحوی که هنگام خروج از خانه با فعال سازی دستگاه اعلام سرقت سیستم هوشمند، حضور افراد دیگر را در صورت غیر فعال ننمودن سیستم، غیر مجاز اعلام نموده و با عکس العمل هایی نظیر آژیر و فلاشر نمودن چراغ های منزل و برقراری تماس توسط سیستم تلفن کننده خانه هوشمند، به صاحب خانه اطلاع رسانی می شود. امروزه در بازار انواع مختلفی از این نوع تجهیزات اعلام سرقت وجود دارد که از لحاظ شکل، ساختار و تکنولوژی متفاوت هستند.

سیستم اعلام سرقت اماکن شامل چه مواردی است؟

1-سنسور، دتکتور، آشکار ساز 2-آژیر 3-تلفن کننده 4-باطری های اضطراری 5-پنل مرکزی (سرور) 6-ریموت کنترل 7-سنسور دتکتور (Detector) و یا آشکار ساز

حسگر ها، تجهیزاتی هستند که تغییرات و یا حرکت را در محیط تشخیص می دهند. در این سنسور ها مداری بکار می رود که در صورت تحریک، یک کنتاکت را باز و یا بسته می نماید، ولی به دلیل امنیت بیشتر امروزه از کنتاکت بسته استفاده می کنند. تا در اثر هرگونه تغییری در سیستم عمل کرده و سیستم را فعال نماید.