حذف نرم افزار آنتی ویروس ایست

حذف نرم افزار آنتی ویروس ایست

حذف نرم افزار آنتی ویروس قبلی از سیستم!

حذف نرم افزار آنتی ویروس ، بسیار مهم است که قبل از نصب آنتی ویروسهای ESET، کلیه نرم افزارهای آنتی ویروس قبلی نصب شده را از سیستم خود حذف کنید. معمولا ممکن است که حذف اینگونه برنامه ها از طریق بخش حذف/اضافه برنامه ها در ویندوز موثر و کافی نباشد. در زیر ابزار مفیدی برای شناسائی و حذف آنتی ویروسهای قبلی نصب شده روی سیستم ارائه می گردد، چنانچه در مورد نحوه استفاده از آن به مشکلی برخوردید، با تامین کننده خود یا مسئول انفورماتیک خود تماس حاصل نمائید.

این ابزار تقریبا می تواند به شما در حذف کلیه آنتی ویروسهای قبلی نصب شده روی سیستم کمک کند. با استفاده از لینکهای زیر نسبت به دانلود نسخه متناسب با سیستم عامل خود اقدام نمائید.

هدف از این راهنما، حذف کردن نرم افزار آنتی ویروس از قبل نصب شده روی سیستم ویندوز، پیش از نصب آنتی ویروس ESET می باشد.

1- توصیه می کنیم که فایل را روی صفحه دسکتاپ ویندوز ذخیره نمائید.

2- روی لینک دانلود کلیک کزده، دانلود کنید و AV Remover را اجرا نمائید.


دانلود ESET AV Remover نسخه 32 بیتی

دانلود ESET AV Remover نسخه 64 بیتی

3- پس از مطالعه قوانین کاربر مصرف کننده، گزینه Accept را کلیک کنید.

4- با کلیک روی گزینه Continue، جستجو به دنبال آنتی ویروسهای قبلی نصب شده روی سیستم آغاز می گردد.

5- گزینه چک باکس هر کدام از برنامه هائی که قصد حذف آنها را دارید را انتخاب کرده و سپس گزینه Remove را کلیک کنید.

6- پس از نمایش پنجره مطابق تصویر زیر، گزینه Remove را انتخاب کنید. ESET AV Remover شروع به حذف برنامه های انتخابی از سیستم میکند.

7- پس از تکمیل مراحل حذف، پیام Applications successfully removed نمایش داده خواهد شد. گزینه Continue را کلیک کنید. توصیه می شود که پس از حذف، سیستم خود را ریستارت نمائید و مجددا ابزار حذف را اجرا کنید تا از حذف کلیه برنامه های آنتی ویروس قبلی اطمینان حاصل کرده باشید.

8-برای راه اندازی مجدد رایانه خود، روی گزینه Restart Now کلیک کنید. توصیه می کنیم بعد از راه اندازی مجدد رایانه، مجدداً ESET AV Remover را اجرا کنید تا اطمینان حاصل شود که تمام بقایای نرم افزار آنتی ویروس قبلی حذف شده است.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید


    جدیدترین ها