فیلتر


نرم افزار هلو

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

نرم افزار هلو

نرم افزار هلو یک سیستم مالی یکپارچه شامل (انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) دارای نسخه های تخصصی برای فروشگاه ها، شرکت ها و تولیدی ها می باشد. این نرم افزارها دارای امکانات بیشماری از جمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارشات متنوع و … می باشد.

نرم افزار حسابداری و مالی هلو چه کاربردی دارد؟

کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزارهای هلو را به پرکاربرترین نرم افزار حسابداری کشور تبدیل کرده است. این نرم افزار در نسخه های تک کاربره و شبکه ارائه می گردد و کار با نرم افزار هلو بسیار آسان می باشد.

انواع نرم افزار هلو

معرفی کد های حسابداری هلو به همراه امکانات آن در یک صفحه به شما کمک می کند تا مقایسه و انتخاب راحت تری داشته باشید. دسته بندی نسخه های نرم افزارهای هلو بر اساس کاربردهای مختلف آنها انجام می شود، نسخه های فروشگاهی هلو، نسخه های شرکتی هلو، نسخه های تولیدی هلو، نسخه های جامع هلو و نسخه های شبکه هلو علاوه بر دسته بندی، هر کدام کاربردهای مختلفی دارند.

نرم افزار هلو فروشگاهی

نرم افزار هلو فروشگاهی برای سهولت کلیه عملیات مالی فروشگاه‌های خرده فروشی و عمده فروشی تولید شده است . با استفاده از نرم افزار هلو فروشگاهی به سادگی می‌توانید از امکاناتی شامل صدور انواع فاکتور، انبار، حساب مشتریان، صدور چک، عملیات بانک و صندوق تا گزارشات سود و زیانی و … استفاده کرده و سیستم فروش خود را با کمترین هزینه مکانیزه کنید. نسحه های فروشگاهی شامل کدهای ذیل می باشد.

1- فروشگاهی هلو پایه کد 10 یا نسخه فروشگاهی شامل کلیه عملیات انبار، خرید و فروش، گردش چک و بانک و عملیات مالی به صورت اتوماتیک می باشد.

2- فروشگاهی هلو ساده کد 11 این نسخه شامل نسخه پایه به انضمام عملکرد فروش و انبار امکان ثبت سند حسابداری (غیر اتوماتیک) به صورت جزئی، امکان نمایش معین، امکان استفاده از بارکدخوان می باشد.

3- فروشگاهی هلو متوسط کد 12 این نسخه شامل نسخه ساده به انضمام عملیات چند انباره، امکان ثبت چکهای امانی، عملکرد و کنترل کامل واسطه های فروش، سطح دسترسی برای کاربران، امکان ثبت سند حسابداری (غیر اتوماتیک) به صورت جزئی، امکان نمایش معین اشخاص با ریزکالاها و چکها، امکان استفاده از بارکدخوان

4- فروشگاهی هلو پیشرفته کد 13 این نسخه شامل نسخه متوسط به انضمام تیپ قیمت، دسته بندی مشتریها، خروجی با پسوندهای مختلف، پرداخت به و دریافت از، نمایش سود هر کالا، هر فاکتور و هر طرف حساب بصورت مجزا، اطلاعات نموداری جهـت ارزیابی سیستم و فـروش، گـزارشـات پیشرفتـه (گـردش کالای طـی دوره، کاردکـس ریالی و تعـدادی، مرور حسابها و…)

نرم افزار هلو شرکتی

نرم افزار هلو شرکتی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در عین یکپارچگی عملیات فروش و انبار و حسابداری امکان تعریف انواع سرفصل و استفاده از آن در قالب صدور سند دستی و ترازنامه وجود دارد، همچنین، قابلیت صدور فاکتور رسمی، گزارشات فصلی و ارزش افزوده از قابلیت‌های نرم افزار فروشگاهی شرکتی به حساب می آید. نسحه های شرکتی شامل کدهای ذیل می باشد.

1- شرکتی ساده هلو کد 21 مناسب برای کسب و کارهای شرکتی کوچک است. شامل کلیه عملیات انبار، خرید و فروش، گردش چک و بانک، عملیات مالی به صورت اتوماتیک و غیراتوماتیک و درج فاکتور رسمی و غیررسمی می باشد.

2- شرکتی متوسط هلو کد 22 این نسخه شامل نسخه ساده به انضمام حواله بين انبارها، ثبت چكهاي اماني، عملكرد و كنترل واسطه ها، سطح دسترسي براي كاربران، نمايش معين اشخاص با ريز كالاها و چكها تبديل سندهاي موقت به دائم و بالعكس می باشد.

3- شرکتی پیشرفته هلو کد 23 این نسخه شامل نسخه متوسط به انضمام امکان نمایش سود هر کالا، امکان نمایش سود هر فاکتور، امکان نمایش سود هر طرف حساب، تیپ قیمت، دسته بندی مشتری ها می باشد.

4- شرکتی ویژه هلو کد 24 در این نسخه روش حسابداری این نسخه به صورت دائمی می باشد. فاقد امکان نمایش سود هر کالا، هر فاکتور، هر طرف حساب می باشد. تیپ قیمت، دسته بندی مشتری ها، خروجی با پسوندهای مختلف، پرداخت به و دریافت از، اطلاعات نموداری جهت ارزیابی سیستم و فروش، گزارش از گردش کالای طی دوره و کاردکس ریالی، گزارش از ترازهای آزمایشی 6 و 8 ستونی، گزارش از مرور حساب ها، امکان مغایرت گیری از کلیه سرفصل ها، راس چک و پرینت چک می باشد.

5- شرکتی پیشرفته دوکاربره هلو کد 25 این نسخه کلیه امکانات نسخه پیشرفته (کد 23) با قابلیت کاربری تحت شبکه (2 کاربر به طور همزمان)، شایان ذکر است هیچ یک از کیت های عمومی نرم افزار هلو قابل افزودن به این نسخه نمی باشد و تنها می توان پکیج های ویژه مشاغل را با پرداخت هزینه به این نسخه اضافه نمود.

نرم افزار هلو تولیدی

نرم افزار هلو تولیدی شامل عملیات تولید، خرید و فروش، انبار داری، حسابداری و خزانه داری می‌باشد. جهت سهولت در انجام فرایند تولید با انتخاب نسخه پیشرفته کد 33 یا تولیدی جامع کد 41 از امکان معرفی فرمول تولید در نرم افزار هلو و ذخیره ریز مواد اولیه و هزینه های مورد نیاز برای هر محصول بصورت مجزا می توانید استفاده نمایید. نسحه های تولیدی شامل کدهای ذیل می باشد.

1- تولیدی ساده هلو کد 31 مناسب برای تولیدی ساده ویژه کسب و کارهای تولید‌ای طراحی شده است. در این نسخه عملیات تولید در سطح ساده، عملیات انبار، عملیات خرید و فروش، گردش چک و بانک، عملیات مالی به صورت اتوماتیک و غیراتوماتیک، درج فاکتور رسمی و غیررسمی و سفارش لیستی وجود دارد.

2- تولیدی متوسط هلو کد 32 این نسخه شامل نسخه ساده به انضمام عملیات چند انباره، ثبت چک های امانی، عملکرد و کنترل واسطه ها، سطح دسترسی برای کاربران، امکان نمایش معین اشخاص با ریزکالاها، امکان نمایش معین اشخاص با چک ها، تبدیل سندهای موقت به دائم و بالعکس می باشد.

3- تولیدی پیشرفته هلو کد 33 این نسخه شامل نسخه متوسط به انضمام تولید فرموله، امکان نمایش سود هر کالا، امکان نمایش سود هر فاکتور، امکان نمایش سود هر طرف حساب، تیپ قیمت، دسته بندی، مشتری ها، خروجی با پسوندهای مختلف، پرداخت به و دریافت از می باشد.

4- تولیدی پیشرفته دوکاربره هلو کد 35 این نسخه کلیه امکانات نسخه پیشرفته (کد 33) با قابلیت کاربری تحت شبکه (2 کاربر به طور همزمان)، شایان ذکر است هیچ یک از کیت های عمومی نرم افزار هلو قابل افزودن به این نسخه نمی باشد و تنها می توان پکیج های ویژه مشاغل را با پرداخت هزینه به این نسخه اضافه نمود.

نرم افزار هلو جامع

هلو نسخه جامع : این نسخه جهت سهولت در عملکرد فروش و حسابداری تمامی مشاغل به عنوان کامل‌ترین نسخه نرم افزار هلو طراحی شده است. نسحه های جامع شامل کدهای ذیل می باشد.

1- نرم افزار هلو کد 41 این نسخه جهت سهولت در عملکرد فروش و حسابداری تمامی مشاغل به عنوان کامل‌ترین نسخه نرم افزار هلو طراحی شده است. کلیه سطوح نرم افزار های هلو از لحاظ سادگی کار در یک رتبه می باشند ولی امکانات هلو نسخه جامع کد 41 ، کمک بسیاری در عملکرد سریعتر حسابداران در بخشهای مختلف و بصورت همزمان جهت صدور اسناد و دریافت گزارشات دلخواه مالی و مالیاتی خواهد نمود.

2- نرم افزار هلو کد 42 در این نسخه از حیث حسابداری در سطح صنعتی بوده و حسابداری به صورت دائمی می باشد. امکانات نرم افزار حسابداری هلو صنعتی شامل عملیات انبار، خرید و فروش، گردش چک و بانک، عملیات مالی به صورت اتوماتیک و غیراتوماتیک، درج فاکتور رسمی و غیررسمی، سفارش لیستی، عملیات چندانباره، ثبت چک های امانی، عملکرد و کنترل واسطه ها، سطح دسترسی برای کاربران می باشد.

نرم افزار حسابداری و مالی هلو

با دانلود رایگان نرم افزار هلو و استفاده نرم افزار حسابداری هلو رایگان دیگر نیازی به نرم افزار هلو قفل شکسته یا نرم افزار هلو کرک شده ندارید و می توانید برای دموی آنلاین و حتی تمرین حسابداری با هلو دقیقا از نسخه مشابه نسخه اصلی در محیط وب استفاده نمایید.

چگونه نرم افزار هلو را دانلود و نصب کنیم ؟

برای سهولت در خرید نرم افزار بدون مراجعه حضوری ، امکان دانلود نرم افزار هلو به سایت اضافه شد. کافی است پس از انتخاب محصول، مراحل پرداخت را انجام دهید بلافاصله پس از ثبت سفارش لینک دانلود به همراه سریال نرم افزار برای شما قابل مشاهده و دانلود می‌باشد و یک نسخه از این اطلاعات نیز برای شما پیامک خواهد شد. پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما بصورت رایگان آموزش نصب نرم افزار هلو را در اختیار شما قرار می دهند.

نرم افزار هلو روی چه ویندوزی قابل نصب است ؟

نرم افزار هلو روی تمام ویندوز های 7 – 8 – 10 و 11 قابل نصب می‌باشد که در فایل راهنما، چگونگی نصب روی انواع ویندوزها بصورت گام به گام توضیح داده شده است. پشتیبانی نرم افزار هلو شامل یکسال خدمات رایگان تلفنی و آنلاین (پاسخگویی به سئوالات) می‌باشد. ضمنا برای تمدید پشتیبانی هلو می توانید با دیجی همکار در تماس باشید.

تفاوت خرید فیزیکی با دانلودی چیست ؟

خرید فیزیکی و دانلودی در زمان و نحوه ارسال با هم متفاوت هستند. در سفارش فیزیکی نرم افزار از طریق پیک یا پست برای شما ارسال می‌شود ولی در صورت انتخاب خرید دانلودی، در هر زمانی از شبانه روز بلافاصله لینک دانلود و مشخصات فعال‌سازی در دسترس شما قرار خواهد گرفت و بسته فیزیکی آن نیز شامل سی دی نصب، کارت خدمات هوشمند ( سریال و کد امنیتی ) و فاکتور فروش با پست پیشتاز و بصورت رایگان به نشانی شما ارسال می‌گردد.

قیمت نرم افزار هلو

قیمت نرم افزار هلو به چند نکته که هنگام انتخاب یک نرم افزار حسابداری باید رعایت شوند بستگی دارد. نکته اول اینکه خریداران پیش از خرید باید نیازهایشان را از برنامه حسابداری معین کرده باشند. به عبارتی باید بدانند کدام نوع از کاربردهای سیستم های حسابداری مورد نیازشان است. خریداران در زمان خرید نرم افزار حسابداری باید مطمئن باشند که ماژول های مناسب در سیستم حسابداری خریداری شده وجود دارد. به عنوان مثال، شرکت های مهندسی و شرکت های ساختمانی باید نرم افزار حسابداری هلو تولیدی خریداری کنند که پروژه محور باشد. نکته دوم در نظر گرفتن نرخ رشد کسب کار می باشد. خریدار برنامه حسابداری باید رشد شرکتش را در زمان خرید در نظر داشته باشد.

خرید نرم افزار حسابداری هلو

پس از تهیه و دانلود، نصب و راه اندازی نرم افزار حسابداری هلو در چند دقیقه، بیشتر طول نمی کشد. بخش اول دوره به منظور ثبت سند افتتاحیه فعال در برنامه می باشد. همچنین شما می توانید با نصب نرم افزار هلو روی گوشی از تمامی امکانات این نرم افزار بصورت رایگان استفاده کنید. ضمنا هموار می توانید بهترین قیمت نرم افزار هلو موجود در بازار ایران را در این صفحه مشاهده نمایید.