فیلتردوربین IP

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448


هیچ محصولی یافت نشد

دوربین IP

1- یونی ویو (UNIVIEW)

یونی ویو نسل پیشگام و رهبر دوربین های نظارت تصویری IP است. برای اولین بار نظارت تصویری IP به چین را معرفی کرد، یونی ویو اکنون سومین بازیکن در سیستم نظارت تصویری در چین است. در سال 2017، شرکت یونی ویو دارای ششمین سهم از بزرگترین بازار جهان است. یونی ویو دارای کلیه محصولات IP نظارت تصویری از جمله دوربین های IP، NVR، Encoder، Decoder، Storage و Client نرم افزار و برنامه، پوشش های مختلفی از بازارهای عمودی از جمله خرده فروشی، ساختمان، صنعت، آموزش و پرورش، بازرگانی، نظارت بر شهر و غیره می باشد.

2- سامسونگ (SAMSUNG)

مرکز ارتباطات سامسونگ / BTC همیشه در حال تکامل فن آوری ارتباطات بوده است. در دسامبر سال ۲۰۱۴ شرکت سامسونگ تکوین توسط شرکت هانوها خریداری شد. این شرکت اجازه استفاده رسمی از برند سامسونگ بر روی دوربین های خود را تا نوامبر سال ۲۰۱۵ ( آبان ماه ۹۴ ) از سامسونگ دارد, ولی با اینحال در ژوئن سال ۲۰۱۴ اسم برند را در بازار کره جنوبی به هانوها تغییر داد ولی هنوز تا این لحظه در بازار سایر کشورها با همان نام قبلی عرضه می شود.

3-بوش (BOSCH)

هدف شرکت بوش حفاظت از زندگی، ساختمان ها و دارایی ها است. مجموعه محصول شامل نظارت تصویری، تشخیص نفوذ، تشخیص آتش و سیستم تخلیه صدا و نیز کنترل و کنترل دسترسی است. سیستم های حرفه ای صوتی و کنفرانس برای ارتباط صدا، صدا و موسیقی طیف وسیعی را در اختیار شما قرار می دهد. دوربین تحت شبکه IP سایر برندها

4-اکسیس (AXIS)

شرکت اکسیس اولین دوربین شبکه در جهان را در سال 1996 اختراع کرد و از زمان پیگیری نظارت تصویری، که امنیت میلیون ها نفر در سراسر جهان را افزایش داده و به نیاز روزافزون برای دنیای هوشمندانه و ایمن تر پاسخ می دهد. Axis یک شرکت مبتنی بر سوئد است که در سراسر جهان از طریق دفاتر، نمایندگان و همکاری با همکارانش به خوبی فعالیت می کند.