فیلتر
ضبط کننده ویدیویی تحت شبکه NVR

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

ضبط کننده ویدیویی تحت شبکه ان وی آر

ضبط کننده ویدیویی تحت شبکه ان وی آر را به ساده ترین نحو می‌توان معادل سرور در سیستم مداربسته شبکه قلمداد کرد. NVR تمامی وظایف DVR را در سیستم مداربسته تحت شبکه بر عهده خواهد گرفت. در کنار آن می‌توان در صورت PoE بودن از این دستگاه به عنوان منبع تغذیه دوربین ها نیز استفاده کرد. وظایف NVR در سیستم شبکه عبارتند از:

NVR

1-ضبط تصاویر دوربین های متصل به ان وی آر 2-ایجاد امکان مشاهده تصاویر به صورت یکپارچه 3-ایجاد امکان تنظیم تصاویر و خصوصیات ضبط تصاویر 4-تغذیه دوربین ها (در صورت POE بودن NVR و دوربین ها) 5-ایجاد امکانات مرتبط با پردازش تصویر

ضبط کننده تحت شبکه NVR را معمولا از جنبه های مختلفی طبقه بندی می کنند. مهترین این جنبه ها تعداد کانال ها و پهنای باند ورودی دستگاه NVR است. تعداد کانال های رایج برای دستگاه های NVR عبارتند از:

  • دستگاه NVR 4 کانال: قابلیت نصب تا 4 دوربین شبکه
  • دستگاه NVR 8 کانال: قابلیت نصب تا 8 دوربین شبکه
  • دستگاه NVR 16 کانال: قابلیت نصب تا 16 دوربین شبکه
  • دستگاه NVR 32 کانال: قابلیت نصب تا 32 دوربین شبکه

مقدار پهنای باند ورودی دستگاه مشخص می کند دستگاه امکان پردازش چه حجمی از اطلاعات را خواهد داشت. این خصوصیت زمانی اهمیت پیدا می کند که شما بخواهید دوربین های با کیفیت تصویر خیلی بالا را به دستگاه وصل کنید. در این صورت نیاز خواهید داشت ترافیک شبکه را محاسبه کرده و سپس رکوردر NVR مناسب را انتخاب می کنید. بهترین برندهای ان وی آر بازار ایران شامل NVR هایک ویژن، NVR داهوا، NVR تیاندی، NVR هایلوک می باشد.