فیلتر
کولر آبی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انواع کولر آبی

کولر ‌آبی پوشالی : کولر‌آبی پوشالی همان کولرهایی است که از قدیم با آن‌ها آشنا هستیم. این کولرها هر سال به تعویض پوشال نیاز پیدا می‌کنند؛ در غیر این صورت بوی بدی می‌گیرند و نمی‌توان دوباره سراغشان رفت.

کولر ‌آبی سلولزی : کولر‌آبی سلولزی همان کولر آبی بدون پوشال است که دیگر نیازی به تعویض سالیانه پوشال ندارد. کولرهای سلولزی شامل نوع خاصی پد سلولزی هستند که گفته می‌شود علاوه بر اینکه نیاز به تعویض ندارد، قدرت خنک‌کنندگی بالاتری هم دارد. ضمن اینکه احتمال حساسیت‌زا بودن کولر آبی بدون پوشال نسبت به کولر معمولی کمتر است، چون احتمال پخش شدن ذرات ریز در کولر پوشالی وجود دارد؛ اما کولر سلولزی این مشکل را ایجاد نمی‌کند.

کولر‌آبی پرتابل : برای فضاهای کوچک، یکی از بهترین انتخاب‌ها، کولر‌آبی کوچک یا کولر آبی قابل حمل است. این کولرها با ابعاد کوچک به‌خوبی از پس خنک کردن فضاهای بیست تا سی متر برمی‌آیند.

کولرآبی رومیزی : کولرآبی مینی یا رومیزی بسیار کوچک است و برای فضاهای خیلی کوچک به کار می‌رود. بعضی از انواع این کولر به‌وسیله آداپتور، USB و باتری کار می‌کنند.

بهترین کولر آبی برای شما کدام است؟

بهترین کولرآبی برای فضای شما، با توجه به قدرت و ابعاد محیطی که قصد سرمایش آن را دارید، مشخص می‌شود. برای مثال کولر 2300 می‌تواند فضاهای 30 تا 50 متر را خنک کند. کولر 3500 فضاهای 50 تا حدود 70 را خنک می‌کند. کولر 4900 می‌تواند 70 تا 120 متر فضا را خنک کند و کولر 7000 برای فضاهای بالای 120 متر مناسب است.

خرید بهترین مارک کولر آبی (برای انتخاب کولر آبی پنج برند خیلی خوب در بازار وجود دارند)

  • کولر‌آبی برفاب
  • کولر‌آبی لورچ
  • کولر‌آبی آبسال
  •  کولر‌آبی انرژی
  •  کولر‌آبی سپهر الکتریک

سراغ هر کدام از این برندها که بروید، می‌توانید مطمئن باشید کولر‌آبی ایرانی شما کیفیتی بسیار خوب دارد و دوام بالا.

خرید آنلاین کولر آبی

خرید اینترنتی کولر‌آبی فکر خوبی برای کسانی است که دوست دارند در زمان و هزینه‌هایشان صرفه‌جویی کنند. در خرید آنلاین کولر، می‌توانید برند مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد دنبال سایر امکانات آن از جمله اندازه، قدرت و سایر موارد باشید. با مشاهده و مقایسه مدل‌ها در فروشگاه اینترنتی دیجی‌همکار می‌توانید بهترین کولر‌آبی را انتخاب کنید و از ضمانت کیفیت آن مطمئن باشید.