فیلترریموت کنترل دزدگیر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448


هیچ محصولی یافت نشد

ریموت دزدگیر اماکن

ریموت دزدگیر اماکن یکی از تجهیزات جانبی و مورد نیاز سیستم دزدگیر اماکن می‌باشد. این تجهیز عمل کنترل فعال و غیر فعال بودن دستگاه دزدگیر را کنترل می‌کند. این ریموت با استفاده از فرکانس کاری مخصوص سیستم های دزدگیر اماکن ، روی دستگاه اصلی تعریف می‌شود و دستورات فعال یا غیر فعال نمودن دستگاه را ارسال می‌کند. ریموت‌های دزدگیر دارای 5 دکمه می‌باشند که برای دزدگیر اماکن می‌توان هرکدام را استفاده نمود. یکی از مهمترین ویژگی های این ریموت کنترل‌ها ، برد بسیار بالای آن می‌باشد.

فرکانس کاری در سیستم ریموت‌ها اماکن بسیار مهم است. یکی از فرکانس های متداول و امن موجود در سیستم های امنیتی دزدگیر اماکن ، فرکانس ۳۱۵ مگاهرتز می باشد که این تجهیز از همین فرکانس پشتیبانی می کند. همچنین این ریموت به صورت مستقیم روی دستگاه دزدگیر اماکن تعریف می‌شود که همین امر سبب می‌شود تا ریموت دزدگیر اماکن با دیگر ریموت ها دچار تداخل نشود.

طرز کار محصول ریموت دزدگیر

یکی از مهمترین تجهیزات جانبی دزدگیر اماکن ، ریموت کنترل آن می‌باشد. این وسیله به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند ، دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن را بدون نیاز به صفحه کلید ، کنترل کند و آن را فعال یا غیر فعال نماید. برای استفاده از این ریموت مخصوص ، تنها کافی است ریموت را به صورت مستقیم بر روی دستگاه تعریف نمایید. از آنجا که دکمه های موجود بر روی ریموت از قبل تعریف شده اند دیگر نیازی به تعریف عملکرد دکمه ها نمی‌باشد و ریموت پس از تعریف شدن آماده به کار می‌باشد.