فیلترتلفن کننده دزدگیر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448


هیچ محصولی یافت نشد

تلفن کننده دزدگیر سیم کارتی یا خط ثابت؟

تلفن کننده دزدگیر های اماکن در دو نوع سیم کارتی و خط ثابت هستند که هر کدام مزایا و معایبی دارند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. تلفن کننده های خط ثابت دزدگیر به خط ثابت تلفن محل نصب متصل شده و در هنگام تحریک به شماره هایی که به حافظه آن داده شده تماس می‌گیرد و پیغام ضبط شده را پخش می‌کند. پس در صورت قطع سیم تلفن از بیرون ساختمان توسط سارق دیگر تلفن کننده عمل نخواهد کرد. و فقط صدای آژیر در محل وجود خواهد داشت. این تلفن کننده ها امکان فعال و غیر فعال کردن دستگاه از محلی دیگر از طریق تلفن را ندارند. شما می‌توانید حدود 20 شماره تلفن به حافظه دستگاه برای تماس در هنگام سرقت را بدهید.

تلفن کننده دزدگیر

در تلفن‌کننده سیم کارتی دزدگیر علاوه بر تماس و پخش پیام در هنگاه تحریک شما پیامک هایی نیز دریافت می‎کنید که گزارشاتی از قبیل فعال و غیر فعال شدن سیستم توسط کاربران دیگر، تحریک سیستم در هنگام سرقت، اعلام زون تحریک شده در محل، قطع جریان برق شهر، و… را به شما اطلاع می‌دهد. همچنین از طریق این تلفن کننده شما می‌توانید با ارسال پیامک از هر نقطه از کشور دزدگیر را فعال و یا غیر فعال کنید که این کار از طریق اپلیکیشن های مخصوص این سیستم ها هم امکان پذیر می‌باشد.

محل نصب تلفن کننده سیم کارتی باید از لحاظ آنتن دهی بررسی شود تا انتن دهی ضعیف نباشد زیرا عملکرد سیستم را دچار مشکل کرده و ضریب امنیتی را پایین می‌آورد. از جمله دیگر مزایای سیستم اعلام سرقت سیم کارتی می توان به قابلیت کنترل پذیری بالا در آنها اشاره نمود امروزه همچنین نرم افزارهایی برای راحتی کار کنترل این سیستم ها بر روی گوشی ها می توان نصب نمود که این نرم افزارها قابلیت‌های تنظیم دستگاه و کنترل آن را می توانند بطور کامل انجام دهند.