فیلتر
سایر تجهیزات اعلام سرقت

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

تجهیزات اعلام سرقت

تجهیزات اعلام سرقت شامل شوك سنسور : همانطور كه از نام اين سنسور پيداست با ايجاد شوك و يا ضربه اين سنسور پيامی را براي دستگاه مركزی ارسال مي‌كند. شوك سنسور در دو نوع مكانيكي (با لغزش دو پلاتين بر روي يكديگر)‌ و الكترونيكي (‌با استفاده از تكنولژي آلتراسونيك) در بازار مصرف موجود است.

پدال : پدال يكی از پر مصرف‌ترين خبركننده ها در فروشگاههای طلا و جواهر و گالری‌هاست و با فشردن آن توسط پا پيام اعلام خطر برای دستگاه مركزی ارسال می‌شود .

بلندگو و آژير :‌ برای اعلام خطر در مواقع ضروری استفاده می‌شود و هر دستگاه دزدگيری يك بلندگو و يا آژير را در سيستم خود نياز دارد.

كاور بلندگو : برای استفاده از بلندگو در خارج از محيط های بسته براي جلوگيری از صدمه ديدن بلندگو از كاور استفاده می‌شود .

باتری : يكی از مهمترين قسمتهای يك سیستم اعلام سرقت، باتری است كه متاسفانه از نظر برخي از نصابهای اين سيستم از اهميت كمتری برخوردار است، اما بايد يادآور شد در هنگام خطر اگر باتری دستگاه شما از كيفيت پائينی برخوردار باشد و يا نا مناسب با دستگاه شما در نظر گرفته شود و يا حتي از تاريخ نصب آن مدت زيادی گذشته باشد سيستم دزدگير شما به سادگی آسيب پذير خواهد بود. پس يادآور می‌شويم كه در صورتيكه قبلا دستگاه دزدگير براي شما نصب شده است حتما تاريخ مصرف آنرا كنترل نمائيد و يا از سلامت آن اطمينان حاصل كنيد. تاريخ مصرف باتری‌ها تا 2 سال پس از توليد آنها مي‌باشد و اين در صورتيست كه آن باتری استاندارد باشد.

بسته به سایر تجهیزات اعلام سرقت سیستم کنترل پنل، سیستم اعلام سرقت را می‌توان از طرق مختلف با استفاده از کلید یا سوئیچ، ریموت کنترل، خط تلفن، سرویس GSM، کی پد، پیغام صوتی، اثر انگشت، کارت بدون تماس یا مغناطیسی یا Smart Card/IP شبکه مسلح یا غیر مسلح کرد.