راهنمای ریست پسورد دستگاه های هایک ویژن

راهنمای ریست پسورد دستگاه های هایک ویژن

راهنمای ریست پسورد دستگاه های هایک ویژن

مراحل انجام ریست پسورد دستگاه و دوربین‌های Hikvision

ابتدا باید نرم‌افزار SADP (ورژن 3 یا ورژن بالاتر) را از سایت www.hikvision.com دانلود و در کامپیوتر خود نصب نمایید و دستگاه یا دوربین خود را با کابل شبکه به پورت شبکه کامپیوتر خود متصل نمایید.

1-نرم‌افزار SADP را باز کرده و دوربین یا دستگاه (ِDVR یا NVR) را انتخاب نمایید.

2-قسمت Forgot Password را انتخاب کنید

3-در صفحه بازشده Export را بزنید.

4-در مسیر انتخابی آدرسی را برای ذخیره فایل با پسوند xml مشخص کنید.

5-سپس از برچسب دستگاه خود عکس گرفته (نمونه عکس زیر) به همراه فایل XML که قبلا گرفته‌اید، نام و شماره تماس خود، به آدرس ایمیل pars1@pars-e.com ارسال نمایید. اطلاعات ریست پسورد به پنل شرکت هایک‌ویژن ارسال می‌شود و به محض دریافت پاسخ ایمیل، فایلی با پسوند xml برای شما ارسال خواهد شد.

6-بعد از دریافت ایمیل مجدداً نرم‌افزار SADP را باز نمایید و در قسمت Forgot Password گزینه Import را انتخاب کرده و مسیر فایل دریافتی XML که اطرف پارس ارتباط برایتان ایمیل شده را انتخاب نمایید.

7-در قسمت New Password ,Confirm Password پسورد جدیدی (هر پسوردی را که دوست دارید) که ترکیبی از عدد و حروف است را وارد نمایید.
در انتها گزینه Confirm را انتخاب نمایید تا پیغام ثبت پسورد با موفقیت (Reset Password Succeeded) مشاهده شود.

نکات قابل توجه:

1- حداقل زمان انجام ریست پسورد 2 ساعت می باشد.
2- از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 15 می توانید فایل های ریست پسورد را ارسال نمایید
3- توجه داشته باشید فایلهای ارسالی باید به تاریخ همان روز باشد (باید خروجی را در همان روزی که ایمیل می نمایید گرفته باشید).
4- از زمان گرفتن فایل خروجی تا دریافت فایل ریست پسورد دستگاه و دوربین به هیچ عنوان خاموش نشود.
5- چنانچه با پیغام RESET FAILED مواجه شدید، یکبار کامپیوتر را ریاستارت نمایید و یا با کامپیوتر دیگری امتحان نمایید. (پیغام RESET FAILED فقط مربوط به خاموش شدن دستگاه حین مراحل ریست پسورد و یا ایرادات ویندوزی می باشد).
در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه با بخش پشتیبانی هایک‌ویژن تماس حاصل فرمایید. 89395-021 داخلی 3 و یا ایمیل پشتیبانی SUPPORT@PARS-E.COMلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید


    جدیدترین ها